میلگرد ۳۱۶ | استنلس استیل ۳۱۶ | میلگرد استیل ۳۱۶
فارسی انگلیسی اسپانیایی فرانسوی

میلگرد 316

میلگرد 316
میلگرد 316

میلگرد استیل 316

میلگرد 316

جنس استنلس استیل 316 ( میلگرد 316 ) از جنس استنلس استیل آستنیتی استاندارداست که دارای مولیبدن است. این ماده آستنیتی ، غیر مغناطیسی و از نظر حرارتی غیر سخت است. عنصر آلیاژی مولیبدن به نوع 316 مقاومت بیشتری در برابر خوردگی نسبت به فولاد و آهن یا حتی از جنس استنلس استیل 304 می دهد. این آلیاژبه خصوص در برابر خوردگی و خوردگی در محیط های شیمیایی ، نمکی و اسیدی مقاوم است. در نتیجه این خصوصیات نسبت به محیط زیست دریایی مقاوم تر است. از خصوصیات جوشکاری و تشکیل بسیار خوبی برخوردار است. ساختار آستنیتی این فولاد مقاومت بالایی به آن می بخشد. استیل 316 دارای مقاومت کششی 80،000psi و کشیدگی 50٪ است. استیل ضد زنگ نوع 316 در اندازه ها و شکل های مختلفی از جمله نوار ، زاویه ، دور ، صفحه ، کانال و پرتوهای مختلف وجود دارد. این نوع فولاد ضد زنگ به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد که فلز در معرض اثرات خسارت ناخوشایندی مانند آنچه در صنایع نساجی ، دارویی و شیمیایی یافت می شود. همچنین در صنایع هسته ای ، هوافضا و حمل و نقل هوایی استفاده می شود.

میلگرد استیل برای افزایش ایمنی ساختمان و طولانی شدن طول عمر سازه ساخته می شود. پیش بینی می شود میلگرد از جنس استنلس استیل در مقایسه با 20 سال برای فولاد کربن 75 سال عمر مفید داشته باشد.

C Cr Mn Mo Ni P Si S
0.08 Max 16-18 2 Max 2-3 10-14 0.045 Max 1 Max 0.03

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی مهدی پور با بیش از ربع قرن سابقه درخشان در امر واردات و تامین کننده انواع فولادهای استنلس استیل همچون میلگرد استیل ، ورق استیل ، لوله استیل ، داپلکس ، اینکونل و سوپر آلیاژ ها و دارای نماینده انحصاری از کشورهای اروپایی و آسیایی چون ایتالیا ، هند و... آمادگی خود را برای تامین فولادهای مذکور جهت صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، دریایی ، غذایی و ... اعلام می دارد.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به محصولات استیل مهدی پور می باشد طراحی اف تم